VÍTÁME VÁS NA PREZENTACI STAVEBNÍ SEKCE FIRMY STARTRONIC S. R. O. 

Naše společnost se zabývá stavební a obchodní činností, přičemž převažuje především činnost stavební. V tomto oboru jsme v říjnu 2004 získali certifikaci dle ČSN EN ISO 9001 a poté v listopadu 2007 ČSN EN ISO 14001 a OHSAS 18001.

Na našich internetových stránkách najdete vše, co potřebujete vědět o naší společnosti, a doufáme, že Vás přesvědčíme, že není nutné hledat dále a že i Vy pro své stavební práce zvolíte solidní společnost se stabilním postavením na trhu.

Firma STARTRONIC s.r.o. podniká v oboru stavebnictví od roku 1996. Podnikáme dnes prakticky ve všech oborech stavebnictví - od investiční výstavby až po rekonstrukce staveb. Specializujeme se zejména na stavby rodinných domů, rekonstrukce domů a prostorů, stavby průmyslových objektů a developerskou činnost. Naše stavební firma se snaží realizovat díla v co nejvyšší kvalitě při dodržování zásad ochrany životního prostředí a dodržování právních předpisů v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

Současný kádr stabilních pracovníků činí včetně THP cca 130 zaměstnanců všech stavebních profesí, který je podle potřeb dále rozšiřován o sezónní pracovníky, anebo je posílen našimi osvědčenými subdodavateli. V roce 2007 měla naše firma obrat 93 milionů korun, v roce 2008 se zvýšil na 132 milionů korun, což svědčí o jejím profesním růstu. V následujících letech 2011 – 2013 se nám podařilo udržet roční obrat cca 100 milionů korun, a to dokonce i v průběhu ekonomické krize.  

S rostoucími požadavky investorů a stavebníků na technologie využívající energie z obnovitelných zdrojů jsme zřídili v roce 2012 nové oddělení s názvem SVĚT TEPELNÝCH ČERPADEL. Jsme specialisté na program Zelená úsporám.

Toto středisko se specializuje na dodávky a montáže tepelných čerpadel a solárních systémů. Naši pracovníci Vám pomohou navrhnout a vypočítat co nejefektivnější systém vytápění jakéhokoli prostoru. Samozřejmostí je pak záruční a pozáruční servis pro námi montované systémy.

Své zákazníky nepřesvědčujeme, že jsme nejlevnější a že jim uděláme nejnižší cenu.

Ten, kdo takto činí, jedná vždy na úkor kvality. Pokud se má někde ušetřit, musí se to zákonitě jinde projevit. My se snažíme dodržet rozumný poměr mezi kvalitou a přijatelnou cenou.

Na základě dlouhodobé spolupráce s mnoha významnými subjekty v oblasti stavebnictví jsme schopni Vám dodat zboží za velmi výhodné ceny.

Naším cílem je a vždy bude nabízet Vám za přijatelné ceny takové služby, které právě potřebujete, a jejichž kvalita bude referencí do budoucna. Věříme, že se na nás budete s důvěrou nadále obracet.